Motto: Pečujte o své tělo. Je to jediné místo, kde musíte žít! Jim Rohn

 GALVANOTERAPIe

Pomůže při řešení následujících témat v oblasti omlazení, krásy, rekonvalescence

a prevence.

  

 • G je určena pro všechny, kteří chtějí pravidelně hýčkat svou pleť, pokožku těla i hlavy              z pohodlí domova.

 • G přinese  úlevu při bolestech svalů a kloubů z pohodlí domova i na cestách.

 • G je vhodná jako doplňková terapie při cvičení s diastázou a při hojení jizev nejen po císaři.

Přínosy: 

 • Patentované přístroje, které se vejdou do kabelky a pyšní se  klinickou studií

 • Zmírňuje procesy vnějšího stárnutí

 • Hydratovaná zářivá pleť

 • Mladistvý vzhled

 • Podpora krevního oběhu 

 • Pružná a vyhlazená pokožka

 • Zdravé a krásné vlasy

 • Úleva od bolesti

 • Úklid buněčného odpadu

Ráda zodpovím Vaše dotazy nebo pomohu s objednávkou 
Email: katerina.hourova@seznam.cz
Mobil: 731 633 447
Jemné vrásky a vzhled pleti
Řeší vnější stárnutí
Kosmetika
Péče o pleť
Bolest kloubů
Bolest kloubů a jiných částí těla
Wellnes
Péče o tělo
Bolest šíje
Uvolnění svalů
Celulitida a strie
Jemná pokožka
Jizvy
Nejen jizvy po císaři
Diastáza
Stimulace břišních svalů
Ztráta vlasů
Oživení vlasové pokožky a podpora růstu vlasů
Biofotonický scanner
Ukazatel vnitřního stárnutí
Show More
Marble Surface

Co je galvanoterapie?

Princip je založen na šetrném stejnosměrném proudu. Mimořádné patentované zařízení nastaví proud na úroveň vaší pleti, a v závislosti na nastavení vysílá kladný, nebo záporný náboj. Naše pokožka je dobrým vodičem elektřiny a tento nízký proud prochází bezpečně naším tělem a efektivně napomáhá k obnově pleti a řadě prospěšných ošetření vaší pokožky. 

Vibrace způsobí fyzickou stimulaci endotelu, následuje chemický proces, který způsobuje rozšíření cév a tím zlepší průtok krve a pohyb tekutin. Zlepšení pohybu tekutin lépe odstraní odpadní materiály a umožní dodání více živin do kožních buněk. 

Pro dosažení lepších kosmetických přínosů na oblasti těla může být toto proudění poskytnuto v pulsující formě.

Technologie ageLoc cílí na zdroje stárnutí, cíleně pracuje s genovou expresí , to znamená, že s ageLoc máte pod kontrolou své genové projevy. Projevy stárnutí nepotlačujeme, ale řešíme v místě vzniku, přímo ve zdroji. Laicky řečeno, jdeme proti proudu času.

Age LOC Galvanic Spa –  přístroj je malý, ale chytrý a mocný. Díky výměnným nástavcům můžete pečovat o pleť, pokožku těla a vlasy. Se speciálně vyvinutými produkty péče o pleť dosáhnete svěží a jemné pokožky, minimalizujete výskyt jemných vrásek. dodáte  vlasům zářivý vzhled a podpoříte jejich růst. Oživíte podobu Vašeho těla.  Pokročilá technologie pomáhá dodávat pleti speciální anti-ageingové složky.

Zároveň je z pokožky odstraněn buněčný odpad.

TĚLOVÁ MANUÁLNÍ LYMFOMASÁŽ, LIKVIDACE TUKOVÉ PODKOŽNÍ TKÁNĚ, REVITALIZACE BUNĚK

Age LOC Galvanic Body Spa – přístroj disponuje  vodivým povrchem pro použití na tělo a využívá pulsující galvanické proudy. S příslušnými přípravky zapracuje 10x více přísad než tělový nástavec Age LOC Galvanic Spa. Přístroj je vhodný pro celulitidu, stimulaci svalů při bolestech, pro aktivaci svalových vláken jako podporu ke cvičení a další procedury. 

Přemýšlíte o prevenci? Ano, měli byste. O auto se také pravidelně staráte. Doplňujete mu olej, luxujete ho, leštíte mu karoserii, jezdíte s ním na pravidelné prohlídky. Děláte mu zevnitř i zvenku, protože když se zadře motor, je to potom drahá záležitost. A tak je to i s našimi těly.

Chcete se o své tělo postarat preventivně a podívat se dovnitř svého těla bez návštěvy lékaře?  O to se postará BIOFOTONICKÝ SKENER. 

Biofotonický skener je jedinečný nástroj, který neinvazivně měří hodnotu karotenoidů (antioxidantů) v kožní tkáni za použití dlouho uznávaných vědeckých poznatků Ramanovy spektroskopie. Jednoduchým umístěním vaší dlaně před nízkoenergetický zdroj modrého světla skeneru získáte během několika vteřin údaje o hladině karotenoidů ve vaší pokožce – svou hodnotu karotenoidů v kůži (SCS).⁠ 

Zprostředkuji měření a případné řešení s odborníkem.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now