top of page

Motto: Pečujte o své tělo. Je to jediné místo, kde musíte žít! Jim Rohn

 GALVANOTERAPIe

Pomůže při řešení následujících témat v oblasti omlazení, krásy, rekonvalescence

a prevence.

  

 • G je určena pro všechny, kteří chtějí pravidelně hýčkat svou pleť, pokožku těla i hlavy              z pohodlí domova.

 • G přinese  úlevu při bolestech svalů a kloubů z pohodlí domova i na cestách.

 • G je vhodná jako doplňková terapie při cvičení s diastázou a při hojení jizev nejen po císaři.

Přínosy: 

 • Patentované přístroje, které se vejdou do kabelky a pyšní se  klinickou studií

 • Zmírňuje procesy vnějšího stárnutí

 • Hydratovaná zářivá pleť

 • Mladistvý vzhled

 • Podpora krevního oběhu 

 • Pružná a vyhlazená pokožka

 • Zdravé a krásné vlasy

 • Úleva od bolesti

 • Úklid buněčného odpadu

Ráda zodpovím Vaše dotazy nebo pomohu s objednávkou 
Email: katerina.hourova@seznam.cz
Mobil: 731 633 447
Marble Surface

Co je galvanoterapie?

Magnety.png

Princip je založen na šetrném stejnosměrném proudu. Mimořádné patentované zařízení nastaví proud na úroveň vaší pleti, a v závislosti na nastavení vysílá kladný, nebo záporný náboj. Naše pokožka je dobrým vodičem elektřiny a tento nízký proud prochází bezpečně naším tělem a efektivně napomáhá k obnově pleti a řadě prospěšných ošetření vaší pokožky. 

Vibrace způsobí fyzickou stimulaci endotelu, následuje chemický proces, který způsobuje rozšíření cév a tím zlepší průtok krve a pohyb tekutin. Zlepšení pohybu tekutin lépe odstraní odpadní materiály a umožní dodání více živin do kožních buněk. 

Pro dosažení lepších kosmetických přínosů na oblasti těla může být toto proudění poskytnuto v pulsující formě.

Proudění.png

Technologie ageLoc cílí na zdroje stárnutí, cíleně pracuje s genovou expresí , to znamená, že s ageLoc máte pod kontrolou své genové projevy. Projevy stárnutí nepotlačujeme, ale řešíme v místě vzniku, přímo ve zdroji. Laicky řečeno, jdeme proti proudu času.

36326471344_18091cd544_o.jpg

Age LOC Galvanic Spa –  přístroj je malý, ale chytrý a mocný. Díky výměnným nástavcům můžete pečovat o pleť, pokožku těla a vlasy. Se speciálně vyvinutými produkty péče o pleť dosáhnete svěží a jemné pokožky, minimalizujete výskyt jemných vrásek. dodáte  vlasům zářivý vzhled a podpoříte jejich růst. Oživíte podobu Vašeho těla.  Pokročilá technologie pomáhá dodávat pleti speciální anti-ageingové složky.

Zároveň je z pokožky odstraněn buněčný odpad.

TĚLOVÁ MANUÁLNÍ LYMFOMASÁŽ, LIKVIDACE TUKOVÉ PODKOŽNÍ TKÁNĚ, REVITALIZACE BUNĚK

Age LOC Galvanic Body Spa – přístroj disponuje  vodivým povrchem pro použití na tělo a využívá pulsující galvanické proudy. S příslušnými přípravky zapracuje 10x více přísad než tělový nástavec Age LOC Galvanic Spa. Přístroj je vhodný pro celulitidu, stimulaci svalů při bolestech, pro aktivaci svalových vláken jako podporu ke cvičení a další procedury. 

Body trio.jpg
SESKUPENI GENU.jpg
scanner.jpg

Přemýšlíte o prevenci? Ano, měli byste. O auto se také pravidelně staráte. Doplňujete mu olej, luxujete ho, leštíte mu karoserii, jezdíte s ním na pravidelné prohlídky. Děláte mu zevnitř i zvenku, protože když se zadře motor, je to potom drahá záležitost. A tak je to i s našimi těly.

Chcete se o své tělo postarat preventivně a podívat se dovnitř svého těla bez návštěvy lékaře?  O to se postará BIOFOTONICKÝ SKENER. 

Biofotonický skener je jedinečný nástroj, který neinvazivně měří hodnotu karotenoidů (antioxidantů) v kožní tkáni za použití dlouho uznávaných vědeckých poznatků Ramanovy spektroskopie. Jednoduchým umístěním vaší dlaně před nízkoenergetický zdroj modrého světla skeneru získáte během několika vteřin údaje o hladině karotenoidů ve vaší pokožce – svou hodnotu karotenoidů v kůži (SCS).⁠ 

Zprostředkuji měření a případné řešení s odborníkem.

bottom of page